wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Skaczące szczudła

Skaczące szczudła

Skaczące szczudła Podczas gdy twoi znajomi ciągle kurczowo trzymają się ziemi, Ty będziesz mógł przeskoczyć ponad dwumetrowymi skokami na nowy, wyższy poziom rozrywki!
Czy chciałbyś biegać z zawrotną prędkością ponad 30 km/h nie wkładając w to więcej wysiłku niż w przypadku zwykłego biegu?
W rzeczywistości jest to nawet łatwiejsze, ponieważ jesteś wspomagany mocą Powerizer! Teraz twoja kolej! Możesz nawet wykonywać nadzwyczajne atletyczne wyczyny włącznie z niezwykłymi saltami na zapierających dech w piersiach wysokościach!
Powerizer to zadziwiające i prawdziwie unikalne urządzenie sportowe! Najlepiej opisują je określenia: "skaczące szczudła", "trampolina na ulicy" czy "dociskane sprężyną skaczące buty" - niektórzy w skrócie nazywają je "nadludzkimi" lub "siedmiomilowymi butami".
Modele Powerizer dla dorosłych są wyczynem inżynieryjnym i zdecydowanie nie są opisywane jako zabawki (jednak modele młodzieżowe są takie w dużo większym stopniu).
Powerizer to super zabawa dla tych, którzy lubią wybijać się z tłumu i wskoczyć w centrum akcji!
Powerizer jest wprawiany w ruch głównie dzięki sprężaniu (kompresji) kontrolowanej płaskiej sprężyny, czego efektem jest prosty ruch względem podłoża. Nagromadzona w czasie sprężania energia przemienia się w skierowaną w górę (skaczącą) energię albo skierowaną do przodu (biegnącą).
Model dla dorosłych pozwoli ci na skoki do 2 metrów w górę i bieganie krokami aż do 3 metrów długości. Jedyna różnicę między poszczególnymi rodzajami modelów stanowi twardość i elastyczność użytej w nich sprężyny. Nauka poruszania się na Poweriser jest bajecznie łatwa. Przypomnij sobie naukę jazdy na rowerze, łyżwach, deskorolce, rolkach, wrotkach, nartach czy nawet snowboardzie. Nic podobnego nie spotka Cię z Powerizer, gdyż chodzić już potrafisz. Średnio nauka chodzenia, biegania i skakania na Poweriser (w dokładnie tej kolejności!) zajmuje dosłownie 5 minut. W rzeczywistości większość osób, które po raz pierwszy zakładają Powerizer na nogi, zaczyna chodzić samodzielnie niemalże od razu, po kilkudziesięciu sekundach już biegając i krótko później ciesząc się pierwszymi skokami.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl